واکنش فدراسیون دوومیدانی به انتخاب سرمربی والیبال!

واکنش فدراسیون دوومیدانی به انتخاب سرمربی والیبال!

سرپرست دبیری فدراسیون دوومیدانی انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال جوانان به عنوان سرمربی تیم ملی دوومیدانی زنان را بیشتر در بخش مشاوره ای دانست.

به گزارش مجله gcorg، فدراسیون دوومیدانی در خبری اعلام کرد که پدیده بلوری زاده به عنوان سرمربی تیم ملی دوومیدانی زنان انتخاب شده است. این در حالی است که بلوری زاده پیش از این به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال دختران ایران در رده جوانان انتخاب شده است و با این تیم مدت هاست که کار می کند و قرار است به مسابقات اعزام شود.

پژمان معتمدی، سرپرست دبیری فدراسیون دوومیدانی در مورد این انتخاب به مجله gcorg گفت: خانم بلوری زاده از قهرمانان سابق دوومیدانی و والیبال و انسانی لایق و توانمند است. ایشان در دوومیدانی نقش مشاوره ای دارند نه تمرین دهنده، در حالی که در فدراسیون والیبال نقش پررنگی در بخش تمرین دهندگی دارند. ما از ایشان از منظر فکری استفاده می کنیم و تداخلی در این زمینه به وجود نمی آید.

او با اشاره به ایجاد کمیته های تخصصی در فدراسیون دوومیدانی و ارجاع نامه ها و مکاتبات هیات های استانی با این کمیته ها، تاکید کرد: خروجی این کمیته ها در کمیته فنی مطرح می شود و ما از خانم بلوری زاده و آقای سپهرزاد به عنوان مربیان ملی زنان و مردان در این کمیته ها کمک می گیریم. در واقع آنها حایلی بین کمیته فنی و کمیته های تخصصی هستند و کار تیمداری نمی کنند. بلکه در بحث خرد جمعی و مشورتی از آنها استفاده خواهد شد.

معتمدی در پاسخ به این سوال که خانم بلوری زاده به عنوان سرمربی تیم ملی به مسابقات غرب آسیا اعزام نخواهد شد، گفت: ورزشکاران نیاز دارند که در مسابقات مربی خودشان کنارشان باشد به همین دلیل هدف ما اعزام مربی ورزشکاران است نه کادر اجرایی فدراسیون. خانم بلوری زاده هم برای غرب آسیا اعزام نخواهد شد.

سرپرست دبیری فدراسیون دوومیدانی در پاسخ به این سوال که خانم بلوری زاده در سال های اخیر بیشتر در حوزه والیبال فعالیت داشته، بهتر نبود کسی به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب می شد که بیشتر در دوومیدانی باشد، گفت: خانم بلوری زاده سوابق قهرمانی، تحصیلی و مربیگری سطح یک بین المللی دارد. فرد قابل و شایسته ای است. بدون شک افراد بسیار قابلی در دوومیدانی حضور دارند اما در بخش سیاست گذاری و برنامه ریزی از افرادی استفاده خواهیم کرد که نقش مدیریتی پررنگ تری داشته باشند.

پایان خبر مجله gcorg

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش فدراسیون دوومیدانی به انتخاب سرمربی والیبال!" هستید؟ با کلیک بر روی خانواده، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش فدراسیون دوومیدانی به انتخاب سرمربی والیبال!"، کلیک کنید.