صعود خدمتی و چهل امیرانی به فینال تفنگ بادی/ خراب شدن سلاح تیرانداز المپیکی

صعود خدمتی و چهل امیرانی به فینال تفنگ بادی/ خراب شدن سلاح تیرانداز المپیکی

در جریان مسابقات تیراندازی جهانی و کسب سهمیه المپیک نجمه خدمتی و شرمینه چهل امیرانی در تفنگ بادی در رده های دوم و هفتم ایستادند و فینالیست شدند.

به گزارش مجله gcorg، در چهارمین روز از مسابقات جهانی تیراندازی و توزیع سهمیه المپیک ملی پوشان تیراندازی ایران در مرحله مقدماتی تپانچه بادی زنان در خط آتش ایستادند. در این ماده 102 ورزشکار حضور داشتند.

در پایان مرحله مقدماتی نجمه خدمتی با رکورد 633 در رده دوم و شرمینه چهل امیرانی که سهمیه المپیک پاریس در این ماده را دارد با رکورد 630.4 در رده هفتم قرار گرفتند و به فینال راه یافتند. 

فاطمه امینی نیز که پیش از این سهمیه المپیک پاریس در این ماده را کسب کرده به دلیل خراب شدن سلاحش با رکورد 611.6 در رده 96 ایستاد. 

البته ایران در این ماده هر دو سهمیه خود را کسب کرده و دیگر در این ماده صاحب سهمیه المپیک نخواهد شد. 

فردا در پنجمین روز از این مسابقات مرحله فینال تفنگ بادی زنان از ساعت 17:30 و فینال تفنگ بادی مردان از ساعت 16 انجام خواهد شد و پوریا نوروزیان، نجمه خدمتی و شرمینه چهل امیرانی رقابت خواهند کرد. همچنین ملی پوشان در مرحله سرعت تپانچه 25 متر زنان نیز رقابت خواهند کرد.

مسابقات قهرمانی فدراسیون جهانی و آخرین مرحله توزیع سهمیه المپیک پاریس از 24 تا 31 فروردین با حضور 466 ورزشکار از 76 کشور در ریودوژانیرو برزیل برگزار می شود. در این مسابقات در هر ماده دو سهمیه توزیع می شود. 

ایران در این مسابقات 15 نماینده دارد و نمایندگان ایران در تپانچه بادی مردان و زنان از رسیدن به فینال بازماندند. همچنین تیم های میکس بادی تفنگ و تپانچه نیز به فینال نرسیدند. 

پایان خبر مجله gcorg

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صعود خدمتی و چهل امیرانی به فینال تفنگ بادی/ خراب شدن سلاح تیرانداز المپیکی" هستید؟ با کلیک بر روی خانواده، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صعود خدمتی و چهل امیرانی به فینال تفنگ بادی/ خراب شدن سلاح تیرانداز المپیکی"، کلیک کنید.