کرمانی مقدم: بازی پرسپولیس و سپاهان خسته کننده و بی روح بود

کرمانی مقدم: بازی پرسپولیس و سپاهان خسته کننده و بی روح بود

پیشکسوت پرسپولیس با بیان این که بازی کسل کننده و بی روحی را از پرسپولیس و سپاهان شاهد بودیم، گفت: هر دو تیم به خاطر موقعیت و جایگاهشان در جدول خیلی با احتیاط بازی می کردند و بازی زیبایی را از هر دو تیم شاهد نبودیم.

مرتضی کرمانی مقدم در گفت و گو با مجله gcorg، درباره بازی پرسپولیس و سپاهان اظهار کرد: دو بازی استقلال و پرسپولیس و سپاهان هر دو خسته کننده و تماشا پسند نبود. سپاهان از ابتدای بازی طوری بازی می کرد که به دنبال نتیجه مساوی این دیدار بود، تمام روزنه ها را بسته بود و تمرکزش بیشتر بازی دفاعی بود تا حمله، به ویژه نیمه اول که اصلا یک توپ وارد دروازه ما نشد.

وی افزود: نیمه دوم پرسپولیس تا حدودی رو به جلو بازی می کرد و حتی یکی دو موقعیت نیز بوجود آورد، اما در مجموع بازی قشنگی نبود و موقعیت های زیادی نداشت، هر دو تیم به خاطر موقعیت های امتیاز و جایگاهشان در جدول خیلی با احتیاط بازی می کردند. بعد از اخراج عالیشاه که حقش نبود و داور می توانست به تیم مقابل کارت های زیاد بدهد که این کار را انجام نداد.

کرمانی مقدم با بیان این که بازی بی روح و کسل کننده ای بود، گفت: باز هم جای شکرش باقی بود که تیم بعد از اخراج عالیشاه که 10 نفره شدند بازی را واگذار نکرد و نتیجه با تساوی به پایان رسید.

وی در خصوص ضعف پرسپولیس در این دیدار خاطرنشان کرد: سپاهان تمام روزنه ها را در این دیدار بسته بود و پرسپولیس مخصوصا در دفاع خوب کار کرد تنها ضعف پرسپولیس این بود که موقعیت ایجاد نکرد آن هم به خاطر این بود که ترابی در این بازی سرحال نبود و به خط جلو خیلی کمک نمی کردند و بازی متعادل بود.

این پیشکسوت پرسپولیس گفت: اگر پرسپولیس برنده این دیدار بود و صدرنشین می شد حداقل از نظر روحی برای بازیکنان خوب بود. البته 5 بازی باقی مانده و استقلال هم بازی های سختی را پیش رو دارد که می تواند امتیاز از دست بدهد و پرسپولیس فرصت بازگشت به صدر جدول را دارد.

وی افزود: چون بازی سختی بود هر دو تیم دیدار حساسی داشتند و به خاطر همین مساله بازی زیبایی از هر دو تیم شاهد نبودیم.

کرمانی مقدم تصریح کرد: اگر پرسپولیس بتواند صدرنشین شود دیگر آن را از دست نخواهد داد، اگر صدرنشین شود بدون شک قهرمان خواهد شد.

وی در ارزیابی از تیم سپاهان افزود: سپاهان در این بازی خیلی دفاعی بازی می کرد و در کارش موفق بود، البته به این مساله نمی توان ایراد گرفت و بازی دفاعی نوعی تاکتیک است. سپاهان هم تیم بزرگی است که باید به آن احترام گذاشت.

پیشکسوت پرسپولیس در پایان گفت: پیش بینی من برد پرسپولیس بود اما در نیمه اول که بازی را دیدم مطمین شدم که بازی با نتیجه مساوی به پایان می رسد چون سپاهان خیلی دفاعی و با احتیاط بازی می کرد.

پایان خبر مجله gcorg

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کرمانی مقدم: بازی پرسپولیس و سپاهان خسته کننده و بی روح بود" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کرمانی مقدم: بازی پرسپولیس و سپاهان خسته کننده و بی روح بود"، کلیک کنید.