فوتبالی که ما بازی کردیم شناور بود – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان

فوتبالی که ما بازی کردیم شناور بود - خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مجله gcorg، حمید مطهری شامگاه پنج شنبه در نشست خبری بعد از بازی با مس رفسنجان اظهار کرد: قبل از هر چیز به تیم مس تبریک می گویم. مبارک شان باشد. فوتبالی که ما بازی کردیم امروز فوتبالی شناور بود. موقعیت های زیادی ایجاد کردیم، ولی متاسفانه نتوانستیم استفاده کنیم. بارزترین آنها هم صحنه پنالتی بود. همین صحنه بار روانی روی تیم ما گذاشت. دوباره جمع شدیم و فوتبال مان را بازی کردیم، ولی متاسفانه به مس فرصت دادیم و گل خوردیم.

او در پاسخ به این پرسش که آیا پنالتی زن تیمش رحمان جعفری است، گفت: بله! در فوتبالی در این سطح شما فکر می کنید پنالتی زن مشخص نیست؟ این (از دست دادن پنالتی) برای همه اتفاق می افتد. متاسفانه در حساس ترین بازی این اتفاق افتاد. می توانستیم خیلی راحت بازی را کنترل کنیم و در 90 دقیقه پیروز شویم. جدا از آن ما موقعیت های دیگری هم داشتیم که تبدیل به گل نشدند. قسمت این بوده است و من شکرگزار خدا هستم.

سرمربی موقت تراکتور درباره عدم تمرکز تیمش در وقت اضافه اول گفت: با شما موافقم. تیم مس در شروع بازی و دقایق 45 تا 60 خطرناک است و به بچه ها گفته بودم که باید با تمرکز بالا بازی کنند. دقیقاً در شروع وقت اضافه این اتفاق افتاد و ما تنبیه شدیم. واقعاً روی صفا هادی در آن دقیقه خطا شد. من قبول دارم خطا بود، ولی نباید بازی را رها می کردیم. بازیکنانم بازی را رها کردند و بازیکن حریف گل زد. گل مبتدیانه ای خوردیم. من واقعاً از این مسیله عذاب می کشم. جز به جز تمام نکات گفته شده بود، چون خودم خیلی حساس هستم.

«چرا آلوز قبل از زدن ضربه پنالتی جلوتر از رحمان جعفری توپ را برداشت؟»، مطهری در پاسخ به سوال خبرنگار مجله gcorg بیان کرد: نمی دانم! از او سوال نکردم، ولی در جلسه گفته بودم که رحمان جعفری پنالتی بزند. در بعضی تیم ها این اتفاق می افتاد. در بازی قبل هم گوستاوو توپ را برداشت. پنالتی زن مشخص بود. کاری به رحمان جعفری ندارم، اگر او هم به بیرون زده من مقصر هستم.

او در واکنش به سوالی راجع به شعار هواداران در پایان بازی علیه کادر فنی تراکتور و اینکه چه وعده ای برای آنها دارد، مطرح کرد: من وعده ای ندادم و پُرتلاش کارم را انجام می دهم. شما هم همیشه دنبال سوال های بودار هستید! وعده را هم باشگاه به شما می دهد. چیزی که وظیفه من است صادقانه با جان و دل کار می کنم. مدل فوتبال این تیم مشخص است.

سرمربی موقت تیم فوتبال تراکتور درباره دلیل تعویض گوستاوو، گفت: تغییر تاکتیک بود. بازی های ما پنج روز یک بار است و ما نیاز داشتیم که تیم یک انرژی بهتری داشته باشد. دیدید که بعد از تعویض ها هم تیم روند بهتری داشت. اگر آن توپ گل می شد الان همه چیز متفاوت بود.

مطهری در پاسخ به این پرسش که آیا آنالیزورهای تیم به او درباره اشتباهات متعدد صفا هادی تذکر داده بودند یا خیر، اظهار کرد: من آدم مشورت پذیری هستم و چشم هایم کاملاً همه چیز را رصد می کند. اصلاً نیاز نیست کسی بگوید. فوتبال هم بازی اشتباهات است. آن صحنه عدم تمرکز بود. الان هم پایش را به من نشان داد که خونریزی کرده بود، اما او بازی را رها کرد. بازیکن نباید توپ را رها کند. تمام اینها و این باخت برای من است و هیچکدام از بازیکن ها مقصر نیستند.

سرمربی موقت تراکتور گفت: رحمان جعفری جزو پنالتی زن های ماست. رحمان بهترین پنالتی زن ماست. بازی قبل هم دیدید که چقدر با اعتمادبه نفس پنالتی زد. متاسفانه امروز این اتفاق افتاد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فوتبالی که ما بازی کردیم شناور بود – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فوتبالی که ما بازی کردیم شناور بود – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.