برنامه مبارزات سلیمی، خوش روش و ولی زاده در روز پایانی – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان

برنامه مبارزات سلیمی، خوش روش و ولی زاده در روز پایانی - خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مجله gcorg، این دوره از مسابقات که با حضور 244 تکواندوکار از 33 کشور به میزبانی ویتنام در سالن «تین سون» شهر «دانانگ» جریان دارد، فردا شنبه 28 اردیبهشت ماه با برگزاری مسابقات اوزان 68-، 80- و 87+ کیلوگرم مردان، 57-، 67- و 73+ کیلوگرم به کار خود پایان می دهد که علیرضا خوش روش، آرین سلیمی و یلدا ولی نژاد نمایندگان کشورمان خواهند بود.

یلدا ولی نژاد در وزن 67- کیلوگرم در یک قرعه سخت ابتدا به دیدار «مین جو کواک» از کره جنوبی می رود و دز صورت برتری باید با «جولیا الصادق» نایب قهرمان جهان و قهرمان آسیا از اردن پیکار کند..در این وزن 11 تکواندوکار ثبت نام کرده اند.

در وزن 80- کیلوگرم 13 تکواندوکار به رقابت خواهند پرداخت. علی خوش روش نماینده ایران ابتدا به مصاف «هوانگ» از چین تایپه می رود و سپس «سوخرات سالایوف» تکواندوکار عنوان دار ازبکستانی را پیش رو دارد.

آرین سلیمی، تکواندوکار المپیکی کشورمان در نخستین مبارزه خود در وزن 87+ کیلوگرم باید با «مین بایه مون» از کره مبارزه کند. در این وزن هم 10 تکواندوکار حضور دارند که سلیمی در صورت برتری در مبارزه نخست با یکی از تکواندوکاران پاکستان، چین یا کویت برای صعود به دیدار نهایی پیکار می کند.

برای تیم ملی کشورمان تا اینجای کار مهدی حاج موسایی و محمد حسین یزدانی دو مدال طلا، مهران برخورداری و ملیکا میرحسین دو مدال نقره، ابوالفضل زندی، متین رضایی، سعیده نصیری هم سه مدال برنز کسب کرده اند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برنامه مبارزات سلیمی، خوش روش و ولی زاده در روز پایانی – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برنامه مبارزات سلیمی، خوش روش و ولی زاده در روز پایانی – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.