باید خودمان را برای جام جهانی آماده کنیم/منتظر قرعه کشی هستیم – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان

باید خودمان را برای جام جهانی آماده کنیم/منتظر قرعه کشی هستیم - خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مجله gcorg، وحید شمسایی سرمربی تیم ملی فوتسال ایران بار دیگر با اشاره به عملکرد بازیکنان خود در جام ملت های 2024 که منجر به قهرمانی این تیم شد، گفت: خوشحالم در نزدیکترین سطح از مسابقات جام ملت های آسیا که تمام حریفان نزدیک به هم بودند توانستیم به جام قهرمانی برسیم. ژاپن و ویتنام به عنوان نمایندگان فوتبال آسیا در اکثر ادوار جام جهانی نتوانستند به مراحل بالاتر صعود کنند تا همین یک مورد نشان از نزدیکی سطح فنی تیم ها در جام ملت های 2024 داشته باشد.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران با اشاره به موفقیت سایر تیم های فارسی زبان قاره آسیا تاکید کرد: افغانستان و تاجیکستان روی یک اتفاق چنین شگفتی هایی را خلق نکردند بلکه کاملاً برنامه ریزی برای موفقیت و رسیدن به سطح اول فوتبال آسیا داشته و دارند. من مطمین هستم بیش از پیش از آنها خواهیم شنید.

او ادامه داد: تایلند هم همیشه یکی از اضلاع موفق در آسیا بوده است. آنها پس از میزبانی جام جهانی و حالا جام ملت ها نشان دادند قرار نیست استعدادهای خود را دستکم بگیرند.

شمسایی درباره تقابل با ازبکستان نیز یادآور شد: آنها وقتی میزبان جام جهانی شدند و مربی بسیار مطرحی نظیر «خوزه ونانسیو لوپز» را به خدمت می گیرند سازمان خود برای موفقیت در مسابقات بین المللی را نیز ایجاد کرده اند. روی همین نگرش جهانی توانستند خیلی خوب هم در جام ملت های آسیا شرکت کنند و حالا در جام جهانی هم اسم آنها را به عنوان میزبان و تیم موفق احتمالاً خواهیم شنید.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران با اشاره به جلسه روز گذشته خود با احسان اصولی رییس کمیته فوتسال و ابوالفضل کریمیان سرپرست این تیم تاکید کرد: من ابتدا بار دیگر بابت تمام حمایت هایی که در مسیر موفقیت برای قهرمانی در جام ملت های 2024 آسیا کشیده شد از آقای تاج رییس فدراسیون، اعضای محترم هیات رییسه و آقای اصولی به عنوان رییس کمیته فوتسال تشکر و قدردانی داشته باشم. همه چیز خیلی عالی و طبق ایده های من برنامه ریزی شده بود.

شمسایی تصریح کرد: حالا دیگر وقتش است نگاه جهانی داشته باشیم و روند قبلی را حفظ کنیم. باید با بهترین تیم ها بازی تدارکاتی داشته باشیم و بهترین اردوها را برگزار کنیم. در جلسه با آقای اصولی هم درباره جزییات این برنامه های تدارکاتی صحبت کردیم. درباره قرارداد اعضای کادر فنی و همه موارد مربوط به تیم ملی نیز تعامل هایی رخ داد که در جهت بهبود است.

وی درباره زمان برگزاری اردوهای تیم ملی فوتسال گفت: همه چیز پیش بینی شده است و آن را هم اعلام کرده ایم. مهم ترین موضوع در بخشی از برنامه ریزی ما به قرعه کشی جام جهانی فوتسال که ششم خردادماه برگزار می شود بستگی دارد. جلسه ای هم با سازمان لیگ خواهیم داشت که وضعیت لیگ را هم بدانیم. منتظر تعیین تکلیف وضعیت باشگاهی ملی پوشان هم هستیم تا آنها را باز هم رصد کنیم. از تمام ظرفیت خودمان باز هم استفاده می کنیم که در همین راستا جلسه های مرتب خود با علی صانعی سرمربی تیم امید را هم ادامه می دهیم. باید نگاه حرفه ای داشته باشیم تا زیر سایه و لطف پروردگار بتوانیم بار دیگر طرفداران تیم ملی را از عملکرد خودمان خشنود کنیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "باید خودمان را برای جام جهانی آماده کنیم/منتظر قرعه کشی هستیم – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "باید خودمان را برای جام جهانی آماده کنیم/منتظر قرعه کشی هستیم – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.