انتقاد تند ژاوی از داوری: این بزرگ ترین ظلم بود/ هضم کردن این شکست برای ما سخت است

انتقاد تند ژاوی از داوری: این بزرگ ترین ظلم بود/ هضم کردن این شکست برای ما سخت است

سرمربی آبی اناری ها تیمش را مستحق شکست برابر ریال مادرید ندانست و به انتقاد از عملکرد داوری در ال کلاسیکو پرداخت.

به گزارش مجله gcorg، جدال حساس ریال مادرید و بارسلونا در دور برگشت لالیگا با پیروزی سه بر دو ریال به پایان رسید تا شاگردان آنچلوتی یک گام بلند دیگر به سوی قهرمانی بردارند.

ژاوی هرناندس، سرمربی بارسا، در نشست خبری پایان بازی به انتقاد تند از داوری پرداخت. او مدعی بود توپ لامینه یامال از خط دروازه عبور کرده و گل شده است ولی داور با مراجعه به VAR آن را نپذیرفت.

به نوشته مارکا، ژاوی بعد از بازی گفت: به نظرم داوری همچنان که تر اشتگن گفت مایه شرمساری است. این برای بهترین لیگ جهان مایه ننگ و عار است. ما نباید سکوت کنیم. این بالاترین حد ظلم بود. بازی اصلا عادلانه نبود. نمی توانم کسی را به ویژه تماشاگران را فریب بدهم و مجبورم حرف بزنم. قبل از بازی از من درباره داوری سوال شد و گفتم امیدوارم که شک و شبهه ای به وجود نیاید. اگر می خواهیم بهترین لیگ جهان باشیم باید به خوبی از تکنولوژی بهره بگیریم.

او ادامه داد: همه دیدند چه اتفاقی رخ داد. آنها می توانند من را به خاطر این صحبت ها محروم کنند. با این حال من مجبورم حرف بزنم و سکوت کردن درست نیست. گاهی نمی توان همه چیز را کنترل کرد و داوری یکی از این دست موارد است. با وجود شکست در این بازی مستحقش نبودیم و اگر دوباره بازی کنیم به پیروزی می رسیم. اصلا سزاوار شکست نبودیم و باید به پیروزی می رسیدیم. باید به خود به خاطر این نمایش افتخار کنیم. این شکست ناراحت کننده است؛ چرا که بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم. در کارهای دفاعی بسیار خوب بودیم و ریال فرصت های کمی را خلق کرد. هضم کردن این شکست برای ما سخت است. در نیمه دوم ممتاز بودیم با این حال در دقایق پایانی دروازه ما باز شد.

ژاوی در ادامه صحبت هایش گفت: هنوز کار ما تمام نشده است و باید برای قطعی کردن جایگاه خود در رده دوم بجنگیم تا راهی سوپرجام شویم. لامینه یامال بار دیگر ارزش هایش را نشان داد. نمی خواهم این بازیکن را با هیچکسی مقایسه کنم و تنها می گویم او یک بازیکن متفاوت است و خوش شانسیم که او را در ترکیب خود داریم.

سرمربی بارسلونا در پایان به ریال مادرید هم تبریک گفت: باید به ریال مادرید تبریک بگویم؛ چرا که آنها در 38 بازی تنها یک بار شکست خورده اند. تقریبا قهرمانی ریال در لالیگا قطعی شده است. با این حال باید بگویم که امشب ما بالاترین ظلم را مشاهده کردیم.

پایان خبر مجله gcorg

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انتقاد تند ژاوی از داوری: این بزرگ ترین ظلم بود/ هضم کردن این شکست برای ما سخت است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انتقاد تند ژاوی از داوری: این بزرگ ترین ظلم بود/ هضم کردن این شکست برای ما سخت است"، کلیک کنید.