آماده باش مدیریت بحران تهران برای فعالیت 3 سامانه جوی تا 6روزآتی

آفتاب نیوز :

یزدی مجله gcorg در ادامه بر ضرورت اطمینان از استحکام تابلوهای تبلیغاتی و سازه های نیمه تمام توسط ذی نفعان تاکید کرد و افزود: به همه شاغلین عزیز در حوزه کار در ارتفاع و داربست ها و فعالیت های عمرانی توصیه می شود در زمان های اعلام شده از استقرار در مکان های مرتفع مانند دکل ها و داربست ها خودداری کنند.

وی به کاهش کیفیت هوا با توجه به احتمال خیزش گرد و خاک و کاهش شعاع دید نیز اشاره کرد و گفت: افراد دارای بیماری های زمینه ای در زمان بروز پدیده گرد و خاک از حضور در فضای باز بپرهیزند.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران در خصوص سامانه بارشی که از ظهر چهارشنبه 22 فروردین آغاز و تا پایان روز جمعه نیز ادامه دارد هشدار داد و عنوان کرد: با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی احتمال سیلابی شدن مسیل ها و بالا آمدن سطح آب رودخانه ها وجود دارد و توصیه اکید مدیریت بحران به مردم عزیز این است که مطلقاً در بستر مسیل ها و حاشیه رودخانه ها توقف نکنند و با توجه به احتمال لغزش سنگ از ارتفاعات و ریزش بهمن در ارتفاعات در تردد از مسیرهای کوهستانی احتیاط کنند و از فعالیت های کوه نوردی به ویژه صعود به ارتفاعات بالادست بپرهیزند.

وی در ادامه بر ضرورت پاک سازی دهانه پل ها، لایروبی کانال ها و آب روها تاکید کرد و خواستار آمادگی کامل دستگاه های اجرایی و امدادی شد.

یزدی مجله gcorg، در خصوص اعلام هواشناسی مبنی بر کاهش محسوس دما بین 6 تا 10 درجه سلسیوس برای آخر هفته جاری و اولین روز از هفته آینده در استان تهران به ویژه نیمه شمالی و جنوبی استان بیان کرد: با توجه به این مخاطره احتمال اثر یخ زدگی شبانه در سطح زمین در ارتفاعات و بعضی مسیرهای کوهستانی پیش بینی شده که از شهروندان و همه افرادی که قصد تردد در جاده های کوهستانی را دارند می خواهیم ضمن همراه داشتن تجهیزات احتیاط در رانندگی را مد نظر داشته باشند.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران همچنین در خصوص احتمال افزایش مصرف حامل های انرژی با توجه پیش بینی ماندگاری توده هوای سرد تا دوشنبه در ارتفاعات استان هشدار داد و گفت: از همه شهروندان می خواهیم در مصرف حامل های انرژی مدیریت لازم را داشته باشند.

وی از ابلاغ هشدار به دستگاه های عضو ستاد مدیریت بحران خبر داد و گفت: بر اساس هشدار سامانه های مذکور، مدیریت بحران در آماده باش کامل خواهد بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آماده باش مدیریت بحران تهران برای فعالیت 3 سامانه جوی تا 6روزآتی" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آماده باش مدیریت بحران تهران برای فعالیت 3 سامانه جوی تا 6روزآتی"، کلیک کنید.