استقلال و پرسپولیس در آستانه حذف از آسیا

استقلال و پرسپولیس در آستانه حذف از آسیا

به گزارش خبرگزاری مجله gcorg؛ مصطفی زارعی مسیول مجوز حرفه ای فدراسیون با حضور در برنامه فوتبال برتر صحبتهای مهمی را پیرامون لایسنس پرسپولیس و استقلال انجام داد که بوی حذف این دو تیم را بیشتر از همیشه به مشام هواداران این دو تیم می رساند.

چند بدهی مانده که مدرک بفرستند
در این مدت اتفاقات خوبی افتاده و وزیر ورزش به این دو باشگاه کمک کرده و شش جلسه را برگزار کرده و برخی مشکلات این دو باشگاه برای اولین بار در تاریخ حل شده. مثلا استقلال بعد از مدتها با مالیات و بیمه به توافق رسیده و مشکلات حقوقی حل شده و اکثر بدهی ها تسویه شده و مدرک فرستادند. چند مدرک مانده که قرار است بفرستند.

ای اف سی مهلت بیشتری به ما داد
اما اتفاقات بد هم افتاده و بحث مالکیت تعیین تکلیف نشده است. این بدترین خبر ممکن است چون این موضوع تا 20 فروردین مهلت داشت و از قبل ما رایزنی کردیم چون حدس زدیم مشکل حل نشود. سه هفته پیش مکاتبه کردیم و دوستان در ای اف سی متقاعد شدند تا پنجم اردیبهشت ماه که فرصت ارسال همه مدارک است، به ما فرصت بدهند.

10 خرداد نگویید من عامل حذف نیستم
من احساس خطر میکنم و به مسیولانی که قرار است 10 خرداد بگویند «من عامل حذف نیستم»، اگر کاری از دستشان برمی آید انجام دهند. فدراسیون در این مسیله ممیزی گر است و وزارت ورزش هم تلاش کرده و این موضوع فراتر از وزارت است.

هیچ کدام نمیتوانند مجوز بگیرند
اگر مسیله مالکیت حل نشود هیچ کدام از باشگاه ها نمی توانند مجوز بگیرند. فدراسیون در این صورت سه راه دارد: مجوز بدهد، ندهد یا به یکی بدهد. اگر بدهد هم ای اف سی باطل می کند و فدراسیون تعلیق می شود.

فقط بانک ها نباید تیمداری کنند؟
لیگ نخبگان 40 میلیون دلار جوایز دارد و تیم قهرمان 20 میلیون دلار جایزه دارد و ما چرا باشگاه هایمان را از این موضوع دور می کنیم؟ الان وضعیت کشور و دلار و اقتصاد خوب است و فقط بانک ها نباید تیمداری کنند؟

رایزنی تاج با ای ف سی غیرمنطقی است
اینکه میگویند آقای تاج برود رایزنی کند، اصلا در ادبیات ای اف سی جایی ندارد و این درخواست غیرمنطقی است. ما جنگی را شروع کردیم که جنگ خودمان با خودمان است و بازنده هم خودمانیم. نمی دانم واقعا چه کار می شود کرد. تکلیف من مشخص است و اگر مالکیت دو باشگاه درست نشود، من پیش از تصمیم گیری استعفا می دهم می روم. چون نمیخواهم مقابل هواداران قرار بگیرم.

قصه حذف پرسپولیس و استقلال جدی است
این قصه کاملا جدی است و امسال نمی شود با قول و قرار و من بمیرم تو بمیری مشکلات حل شود. امسال علاوه بر اینکه بحث مالکیت در مجوز حرفه ای آمده، این بحث در آیین نامه لیگ نخبگان هم آمده و گفته شده اگر دو تیم مالکیت مشترک داشته باشند نمیتوانند شرکت کنند.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استقلال و پرسپولیس در آستانه حذف از آسیا" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استقلال و پرسپولیس در آستانه حذف از آسیا"، کلیک کنید.