واکنش ها به درخشش رونالدو؛ او تا 70 سالگی ادامه می دهد!

واکنش ها به درخشش رونالدو؛ او تا 70 سالگی ادامه می دهد!

به گزارش خبرگزاری مجله gcorg؛ کریستیانو رونالدو چهارشنبه شب در دیدار النصر و الخلیج در مرحله نیمه نهایی جام حذفی عربستان، دو گل به ثمر رساند تا تیمش با نتیجه 3-1 پیروز شود و به فینال صعود کند.

به گزارش ورزش سه، درخشش رونالدو در این مسابقه مورد توجه رسانه های مختلفی قرار گرفت. روزنامه «دیلی میل» با اشاره به اینکه رونالدو پس از اعلام پنالتی به سود النصر اجازه داد سادیو مانه پشت این ضربه بایستند، درباره نجابت و از خودگذشتگی رونالدو در این نوشت: رونالدو نشان داد که آنطور که برخی فکر می کنند، فقط به فکر خودش نیست.

این روزنامه تاکید کرد که رونالدو با وجود اینکه در جام جهانی بهترین پنالتی زن بود، در یک حرکت شگفت انگیز این فرصت را به هم تیمی سنگالی خود واگذار کرد.

وب سایت «اسپورت بایبل» نیز در گزارشی با اشاره به گل او رونالدو ابراز حیرت کرد و نوشت: رونالدو با پای چپش یک ضربه شگفت انگیز می زند. او هنوز هم توانایی این را دارد.

این گل همچنین مورد تحسین کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفت و یکی از آنها نوشت: چه پایانی، همیشه سطحی! آیا او تا هفتاد سالگی به این کار ادامه خواهد داد؟

یکی کاربر دیگه عنوان کرد: 99 درصد مهاجمان نمی توانند این حرکت را تقلید کنند و او هنوز هم دیوانه کننده است . یک پایان رویایی.

روزنامه «تاک اسپورت» نیز نوشت: بازیکنی که پنج بار توپ طلا را برد، هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن دارد. او با وجود اینکه به دروازه نگاه نمی کرد، توپ را به طرز درخشانی وارد دروازه کرد.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش ها به درخشش رونالدو؛ او تا 70 سالگی ادامه می دهد!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش ها به درخشش رونالدو؛ او تا 70 سالگی ادامه می دهد!"، کلیک کنید.