4 مدال حاصل تلاش نمایندگان کشورمان در مسابقات 3 وزن نخست – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان

4 مدال حاصل تلاش نمایندگان کشورمان در مسابقات 3 وزن نخست - خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مجله gcorg مجله gcorg و به نقل از سایت فدراسیون فدراسیون کشتی، در پایان این رقابت ها فردین هدایتی در وزن 130 کیلوگرم به مدال طلا دست یافت. مهدی محسن نژاد در وزن 60 کیلوگرم صاحب مدال نقره شد، امیررضا ده بزرگی در وزن 60 کیلوگرم و میثم دلخانی در وزن 63 کیلوگرم به مدال برنز رسیدند.

نتایج نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن 60 کیلوگرم مهدی محسن نژاد در دور اول با نتیجه 9 بر صفر ولی زاده را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه 8 بر صفر داهیون کیم از کره جنوبی را از پیش رو برداشت و به دیدار فینال راه یافت. محسن نژاد در این دیدار با نتیجه 6 بر 5 مغلوب پریدون ابولادزه از گرجستان شد و به مدال نقره رسید. امیررضا ده بزرگی در دور نخست با نتیجه 4 بر صفر مغلوب پریدون ابولادزه از گرجستان شد و با توجه به حضور این حریف در دیدار فینال، وی به دیدار رده بندی راه یافت. ده بزرگی در این دیدار با نتیجه 7 بر صفر از سد عبدالکریم فرجات از الجزایر گذشت و به مدال برنز دست یافت.

در وزن 63 کیلوگرم میثم دلخانی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 10 بر صفر انس باشار دارنده مدال برنز جهان از ترکیه را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه 10 بر 1 مغلوب موراد ممدوف دارنده مدال نقره جهان از آذربایجان شد و به دیدار رده بندی رفت. دلخانی در این دیدار با نتیجه 11 بر صفر لونت توس از مجارستان را از پیش رو برداشت و به مدال برنز دست یافت.

در وزن 130 کیلوگرم فردین هدایتی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 4 بر صفر از سد رضا کایالپ قهرمان چند دوره جهان و دارنده مدال های نقره و برنز المپیک از ترکیه گذشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله مقابل آلن الکسیوس سیوراریو دارنده مدال برنز جهان از رومانی با نتیجه 8 بر صفر به برتری دست یافت و راهی دیدار فینال شد. هدایتی در دیدار پایانی با نتیجه 5 بر صفر یاکوبی کاجایا دارنده مدال نقره المپیک و برنز جهان از گرجستان را از پیش رو برداشت و به مدال طلا رسید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "4 مدال حاصل تلاش نمایندگان کشورمان در مسابقات 3 وزن نخست – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "4 مدال حاصل تلاش نمایندگان کشورمان در مسابقات 3 وزن نخست – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.