مردم غزه مقاومت را از مردم ایران آموخته اند

مردم غزه مقاومت را از مردم ایران آموخته اند

رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح با بیان اینکه مردم غزه، مقاومت را از مردم ایران آموخته اند، گفت: بیش از 7 ماه است که مردم مظلوم، اما مقاوم غزه در برابر تهاجم رژیم کودک کش صهیونسیتی واقع شده اند، اما مردانه ایستاده اند و این جنگ بدون هیچ دستاوردی برای رژیم منحوس صهیونیستی ادامه دارد.

به گزارش مجله gcorg، حجت اسلام والمسلمین احمدرضا پورخاقان نماینده رییس قوه قضاییه و رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح که در حاشیه سفر به هرمزگان به بندر جاسک رفته است، در سخنانی گفت: وحدت بین شیعه و اهل سنت در پایتخت مکران لذت بخش است و دشمن در خدشه دار کردن اتحاد و وحدت میان امت اسلامی ناکام خواهد ماند.

رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح در جمع مسیولان اداری، قضایی، فرماندهان نظامی، انتظامی، امنیتی و ایمه جمعه شیعه و اهل سنت شهرستان جاسک گفت: خدا را شکر می کنم که امروز در سایه سار انقلاب اسلامی و تدابیر رهبری های امام راحل و رهنمودهای مقام معظم رهبری شاهد اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران نه تنها در منطقه بلکه در جهان هستیم.

پورخاقان به حضور مقتدرانه ایران اسلامی در آب های جهانی اشاره کرد و افزود: ناوگروه 86 نیروی دریایی ارتش برای اولین بار توانست رکوردهای مهمی را به ثبت برساند که ارزش ماموریت آن را چند برابر کرده است.

رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح ضمن گرامیداشت شهدای گرانقدر خلیج فارس گفت: دفاع از آب های ایران اسلامی ریشه تاریخی دارد، ما سالگرد خروج نیروهای استعمارگر از خلیج فارس توسط امام قلی خان را دو روز پیش جشن گرفتیم. 

پورخاقان تاکید کرد: امروز در سایه سار اقتدار ایران اسلامی شاهد پیروزی های مداومی که نصیب ما می شود هستیم، مردمان غزه، مقاومت را از مردم ایران آموخته اند، بیش از 7 ماه است که مردم مظلوم، اما مقاوم غزه در برابر تهاجم رژیم کودک کش صهیونسیتی واقع شده اند، اما مردانه ایستاده اند و این جنگ بدون هیچ دستاوردی برای رژیم منحوس صهیونیستی ادامه دارد.

 وی بیان کرد: دشمن پس از حمله به کنسولگری ایران در دمشق، ضرب شصتی دریافت کرد که تا ابد فراموش نخواهد کرد، صهیونیستی سرزمینی ندارد و از غاصبان سرزمین مردمان غزه هستند.

 رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور افزود: عملیات وعده صادق، نتیجه هماهنگی موفق بین نیروهای مسلح و دیپلماسی بود که با پرتاب موشک و پهپاد، سبب شد جهانیان انگشت حیرت به دهان بگیرند که ایران اسلامی چگونه توانست به رژیم کودک کش صهیونسیتی حمله کند. 

پورخاقان بیان داشت: وحدت بین شیعه و اهل سنت لذت بخش و زییاست و دشمن این را برنمی تابد، باید مواظب توطیه های دشمنان باشیم، چراکه دشمن برای خدشه دار کردن اتحاد و وحدت بین امت اسلامی تلاش می کند، اما ناکام خواهد ماند.

وی ادامه داد: نیروی مسلح مقتدر است و بنا بر گفته حضرت علی (ع)، نیروی مسلح پشتوانه امن برای مردم و جامعه و زینت کشور است.

 رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح با بیان اینکه این سازمان با هدف خدمتگزاری به مردم و نیروهای مسلح تاسیس شده و از نیروهای مسلح صیانت می کند، گفت: پیشگیری از وقوع جرم را سرلوحه کار خود قرار داده است، اجازه ندهیم کسی در نیروهای مسلح مرتکب جرمی شود.

پورخاقان تاکید کرد: با هر کسی که قصد خدشه دار کردن اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را داشته باشد به جد برخورد خواهد شد، امروز به خدمتگزاری به مردم افتخار می کنیم، لذا دادسرای نظامی شهرستان جاسک را افتتاح خواهیم کرد تا گامی موثر در ارایه خدمات به نیروهای مسلح برداشته باشیم. 

وی همچنین گفت: قرار بر افتتاح اداره ثبت اسناد شد، اما به دلیل برخی مشکلات محقق نشد، با رفع مشکلات موجود در این خصوص، افتتاح و به مردمان شهرستان جاسک خدمات رسانی خواهد کرد.

پایان خبر مجله gcorg

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مردم غزه مقاومت را از مردم ایران آموخته اند" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مردم غزه مقاومت را از مردم ایران آموخته اند"، کلیک کنید.