شجاعی: از نتیجه بازی با پرسپولیس خوشحال نیستم/ اوسمار لطف دارد – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان

شجاعی: از نتیجه بازی با پرسپولیس خوشحال نیستم/ اوسمار لطف دارد - خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مجله gcorg، در هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال، تیم های هوادار و پرسپولیس به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری 2 بر صفر به سود سرخپوشان پایتخت به پایان رسید.

مسعود شجاعی سرمربی تیم هوادار در کنفرانس خبری پس از این بازی گفت: از نتیجه بازی خوشحال نیستیم و بعد از هر شکست خستگی بازی به تن می ماند. فکر می کنم در مدت کوتاهی که داشتیم کارهایی که در آنالیز نقاط ضعف و قوت پرسپولیس انجام دادیم عملی شد.

وی ادامه داد: اما به دلیل فشاری که پرسپولیس روی ما وارد می کرد در دقایقی از بازی کنترل کار از دست ما خارج می شد. معتقدم در این بازی حق ما باخت نبود و می توانستیم بازی را مساوی کنیم و حتی ببریم. وظیفه من و همکاران من این است که بازیکنان تیم را به خودباوری برسانیم و باور کنند که در هر بازی می توانند به برتری برسند.

شجاعی در واکنش به اظهار نظر اوسمار که تیم هوادار را با یکی از باشگاه های مطرح برزیل مقایسه کرده بود گفت: ایشان لطف دارند. نارضایتی من از تیمم به خاطر نتیجه است و از سبک بازی تیم رضایت دارم. کاستی ها و ایراداتی هم داشتیم که باید برطرف کنیم. کارهایی که در چند ماه اخیر انجام دادیم رضایت بخش بوده است و از بازیکنانم تشکر می کنم. اختلاف ما با پرسپولیس در یک سری جزییات است که باید آنها را هم برطرف کنیم.

وی در خصوص موقعیت هایی که پرسپولیس در این بازی به دست آورد گفت: با توجه به سبکی که ما بازی می کنیم برخی ایرادات در خط دفاعی طبیعی است که اگر زمان بیشتری داشته باشیم همین مشکلات را هم برطرف خواهیم کرد. در تمام دنیا تیم هایی که با سیستم باز بازی می کنند ممکن است در خط دفاعی مشکلاتی داشته باشند.

شجاعی در خصوص مصدومیت علیرضا حقیقی گفت: حقیقی تا زمانی که در بازی بود عالی بازی کرد. در تمرین دیروز دچار آسیب دیدگی شد اما با اقداماتی که انجام داد و با توجه به علاقه ای که برای حضور در این بازی داشت توانست با کمک مسکن و تزریق، خود را به بازی برساند. برای ما سلامت بازیکنان مهم تر از هر چیزی است.

سرمربی هوادار در خصوص حضور آرشا شکوری در بازی هم گفت: آرشا شکوری بازی قابل قبول و با اعتماد به نفسی انجام داد و این بازی شانس بزرگی برای او بود که بتواند خودش را محک بزند و در آینده به ما و به فوتبال ایران کمک بیشتری کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شجاعی: از نتیجه بازی با پرسپولیس خوشحال نیستم/ اوسمار لطف دارد – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شجاعی: از نتیجه بازی با پرسپولیس خوشحال نیستم/ اوسمار لطف دارد – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.