آخرین وضعیت بازگشایی بیمارستان گاندی از زبان رییس کل سازمان نظام پزشکی

رییس کل سازمان نظام پزشکی درباره آخرین وضعیت بازگشایی بیمارستان گاندی توضیح داد.

دکتر محمد رییس زاده در گفت وگو با مجله gcorg، درباره آخرین وضعیت بیمارستان گاندی گفت: در سازمان نظام پزشکی در خصوص بازگشایی بیمارستان گاندی با معاون اول رییس جمهور جلسه ای برگزار کردیم. بر اساس این جلسه، تصمیماتی درباره بازگشایی این مرکز درمانی گرفته شد. 

وی با اشاره به برگزاری جلسه با معاون اول رییس جمهور گفت: معاون رییس جمهور در این جلسه تاکید داشتند که مشاوران ایشان و سازمان نظام پزشکی کشور با مسیولان بیمارستان گاندی جلسه ای داشته باشیم که درخصوص بازگشایی و بازگشت به چرخه بخش های این مرکز درمانی که در حادثه آتش سوزی سالم باقیمانده اند، تصمیم بگیریم. به دلیل سفر استانی و تعطیلاتی که گذشت، فرصت پیگیری این موضوع فراهم نشد. برگزاری جلسه و وضعیت بازگشت به کار بخش های سالم این بیمارستان را پیگیریم.

پیش از این نیز رییس کل سازمان نظام پزشکی کشور در گفت وگویی با خبرگزاری دانشجویان ایران اعلام کرده بود که «بیمارستان گاندی دو یال دار. نمای یال غربی دچار آتش سوزی شده بود که عمدتا محل هتل بیمارستان است. کار اصلی بیمارستان، اتاق های عمل، بخش ها در یال شرقی انجام می شود. آتش سوزی در یال شرقی صورت نگرفته و ارتباطی با یال غربی که دچار آتش سوزی شده، ندارد.»

وی به مجله gcorg گفته بود:«: ضلع غربی تعطیل است و در آینده نزدیک به چرخه بازنمی گردد. تمهیدات و مجوزهایی که باید توسط مسیولان بیمارستان گاندی اخذ شود برای یال شرقی بیمارستان است. اگر مسیولان بیمارستان بتوانند مجوزهای لازم را از ارگان های مربوطه به ویژه وزارت بهداشت، شهرداری و سازمان آتش نشانی اخذ کنند، به طور قطع مسیولان قضایی برای بازگشایی هرچه سریع تر بیمارستان اقدام می کنند.»

پایان خبر مجله gcorg

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آخرین وضعیت بازگشایی بیمارستان گاندی از زبان رییس کل سازمان نظام پزشکی" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آخرین وضعیت بازگشایی بیمارستان گاندی از زبان رییس کل سازمان نظام پزشکی"، کلیک کنید.