دولت تورم 30 درصد را موفقیت می داند

شما رسیدن به تورم 30 درصد (البته هنوز نرسیده اید، انتظار دارید برسید که قطعاً نخواهید رسید و تورم فروردین ماه نشانه ای از این ادعا است) را موفقیت می دانید درحالی که آقای وزیر اقتصاد شما پیش از تصدی این پست گفت اگر هیچ کاری نکنیم تورم کنونی (آن زمان حدود 38 درصد بود) 15 درصد کم خواهد شد.

دولت تورم 30 درصد را موفقیت می داند

آفتاب نیوز :

روزنامه هم میهن از دستاوردسازی دولت رییسی انتقاد کرده است.

به گزارش هم میهن، شما رسیدن به تورم 30 درصد (البته هنوز نرسیده اید، انتظار دارید برسید که قطعاً نخواهید رسید و تورم فروردین ماه نشانه ای از این ادعا است) را موفقیت می دانید درحالی که آقای وزیر اقتصاد شما پیش از تصدی این پست گفت اگر هیچ کاری نکنیم تورم کنونی (آن زمان حدود 38 درصد بود) 15 درصد کم خواهد شد. درحالی که ایشان آمدند و تورم به بالای 45 درصد براساس گزارش مرکز آمار و بالای 50 درصد براساس گزارش بانک مرکزی رسید. حالا پس از سه سال رسیدن به تورم نقطه به نقطه بالای 30 درصد را دستاوردسازی می کنند.

این روزنامه نوشته است: دولت محترم حتی خلاقیت در تولید مفاهیم و اصطلاحات را نیز ندارد. آواربرداری را قبلاً دیگران مصرف کرده اند. همچنین دوستان همین دولت هنگامی که در مصدر ریاست قوه قضاییه قرار گرفتند آنچه را که تحویل گرفتند، ویرانه معرفی کردند، ولی روزی که رفتند امثال سعید مرتضوی را بر دادستانی تهران حاکم کردند تا حتماً چنان فردی آن ویرانه را آباد کند؟! درستی یا نادرستی آواربرداری مسیله مردم نیست. فرض هم کنیم درست است فقط در چند خط و نه چند هزار صفحه بفرمایید اگر روزی توانستید آواربرداری را تمام کنید نقشه راه شما برای ساختن این زمین خالی چیست؟ چشم انداز دارید؟ آن را بنویسید. در سخنان خود بازتاب دهید. لطفاً به سدسازی در سریلانکا ارجاع ندهید اول درباره بلوچستان حرف بزنید. از چای دبش بگویید. از تحقق وعده های داده شده و…

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دولت تورم 30 درصد را موفقیت می داند" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دولت تورم 30 درصد را موفقیت می داند"، کلیک کنید.