کشتی گیران غایب در جام تختی محروم می شوند – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان

کشتی گیران غایب در جام تختی محروم می شوند - خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان

ابراهیم مهربان شامگاه پنج شنبه در حاشیه مسابقات بین المللی جام تختی در گفت وگو با خبرنگار مجله gcorg، با بیان اینکه به جز کشتی گیران المپیکی، سایر کشتی گیرانی که اسامی آن ها از سوی فدراسیون اعلام شده بود، موظف به حضور در جام تختی بودند، افزود: غیب باید موجه بوده و به اطلاع کادر فنی برسد، همان طور که غیبت چند کشتی گیر به دلیل آسیب دیدگی موجه بوده است.

وی در پاسخ به این سوال که دلیل حضور کمرنگ تیم های خارجی در این دوره از رقابت چیست، اظهار کرد: فدراسیون تلاش می کند زمان بندی مسابقات را به گونه ای انجام دهد که حداکثر تیم های صاحب کشتی در این رویداد حضور داشته باشند اما امسال چون در سال المپیک قرار داریم، به همین خاطر اولویت اکثر کشورها بر روی المپیک بوده و ما نیز پیش بینی حضور کم در این دوره از جام تختی را از سوی کشورهای خارجی داشتیم.

این مسوول در ادامه با اشاره به اهمیت میزبانی استان ها از رویدادهای بین المللی، تصریح کرد: هیات های استانی همواره به عنوان بازوان توانمند فدراسیون عمل کرده و امروز نیز عملاً شاهد برگزاری مطلوب مسابقات بین المللی جام تختی در زنجان بودیم که این خود حاکی از تلاش شبانه روزی مسوولان ورزشی استان به ویژه هیات کشتی زنجان بود.

دبیر فدراسیون کشتی با تاکید بر اینکه میزبانی این رویداد در آینده نه چندان دور باعث توسعه کشتی در زنجان خواهد شد، خاطرنشان کرد: میزبانی زنجان از این رویداد مهم فارغ از ایجاد نشاط اجتماعی، باعث می شود تا استعدادهایی که تا به امروز مغفول مانده است، کشف شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشتی گیران غایب در جام تختی محروم می شوند – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشتی گیران غایب در جام تختی محروم می شوند – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.