عالمی: با این وضعیت نگران شرایط استقلال هستم/بعید می‌دانم مشکل مجوز نکونام جدی باشد

در گفت و گو با مجله gcorg

عالمی: با این وضعیت نگران شرایط استقلال هستم بعید می‌دانم مشکل مجوز نکونام جدی باشد

پیشکسوت استقلال گفت: با شرایطی که پیش آمده نگران شرایط تیم برای فصل پیش رو هستم.

ایمان عالمی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری مجله gcorg در مورد شرایط فعلی باشگاه استقلال اظهار کرد: نگران شرایط تیم هستم. هر سال قبل از شروع فصل اتفاقاتی می افتد که موجب می شود تیم به درستی بسته نشود، چراکه بازیکنان شاخص و مد نظر نمی توانند جذب شود. با آمدن هلدینگ خلیج فارس در اواخر فضل گذشته، بنده خوشبین بودم که با یک برنامه ریزی خاص و سرعت عمل بالا به تیم کمک می کند. همین اتفاق نیز افتاد. البته در حال حاضر برای ارائه برنامه از سوی هلدینگ کمی دیر شده و انتظار می رود به زودی این اتفاق بیفتد و مدیر عامل مشخص شود.

 تیم باید تغذیه و تقویت شود

وی افزود: در فصل گذشته از نظر فنی قطعا عملکرد موفقی داشتیم. با وجود تمامی مشکلات، بازیکنان با غیرت استقلال بازی های بسیار خوبی به نمایش گذاشتند.  به نظر من کادرفنی نباید تغییر کند اما تیم باید تغذیه و تقویت شود. هر مربی فلسفه ای دارد. اگر کادرفنی بازیکنان مدنظر خود را داشت، می توانست با استراتژی های مختلف در بازی ها ظاهر شود. باید هرچه زودتر مدیرعامل و کادر فنی مشخص شوند چون وقت را از دست می دهیم. باید در نقل و انتقالات موفق باشیم تا بتوانیم در مسابقات نتایج خوبی را کسب کنیم. با حضور افرادی مانند سردار شهریاری که با فوتبال عجین هست قطعا هلدینگ تصمیم درستی می گیرد و من به این مساله خوشبین هستم.

امیدوارم ثبات کادر فنی بهم نخورد

پیشکسوت استقلال با اشاره به اینکه آیا از نظر وی نکونام خوب کار کرده یا خیر و اینکه ظاهرا مشکل جواد نکونام برای ادامه فعالیت در استقلال جدی است گفت: اعتقاد ندارم که در فصل پیش نتیجه نگرفتیم اتفاقا استقلال نتیجه گرفت. استقلال جام را در بیست دقیقه با یک سری اتفاقات خاص از دست داد. بررسی موشکافانه مشکلات و اتفاقات تیم کار کادرفنی است. کمی زمان می خواهد تا با شکل مطلوب تری فصل جدید را شروع کنند. با شرایطی که استقلال داشت بهترین نتیجه را گرفت. وقتی تیم یک نفر را برای سرمربیگری انتخاب می کند، در اصل فلسفه و استراتژی او را انتخاب کرده است. فکر نمی کنم موضوع مجوز آقای نکونام مشکل جدی باشد وامیدوارم ثبات کادر فنی بهم نخورد. جواد نکونام در گذشته به من گفته بود که من تا جام نگیرم به استقلال بر نمی گردم و رفت یک جام گرفت و به استقلال آمد.. او یکی از مفاخر فوتبال ایران است پس نباید مهره سوزی کنیم.

بازیکنان با کیفیت کمک کننده هستند

عالمی در خصوص اینکه چند در صد شاکله استقلال باید برای فصل اتی تغییر کند گفت: تیم استقلال باتوجه به اولویت هایی که دارد بازیکن می گیرد. اگر با توجه به اولویت هایی که دارد نتواند در داخل بازیکنی را جذب کند، قطعا باید سراغ بازیکن خارجی برود. سال گذشته با آمدن سیلوا و ماشاریپوف تیم جان گرفت. اولویت باید بازیکن ایرانی باشد. بازیکنان با کیفیت کمک کننده هستند. تیم نساجی در ابتدای فصل گذشته نتایج بسیار بدی گرفت اما بعد از آمدن آقای الهامی و گذشت دو بازی، او ارزیابی مناسبی داشت و یک گلر خارجی خوب به تیم اضافه کرد و نتایج خوبی گرفت. شناخت درست از تیم موجب انتخاب درست بازیکنان چه داخلی و چه خارجی می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عالمی: با این وضعیت نگران شرایط استقلال هستم/بعید می‌دانم مشکل مجوز نکونام جدی باشد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عالمی: با این وضعیت نگران شرایط استقلال هستم/بعید می‌دانم مشکل مجوز نکونام جدی باشد"، کلیک کنید.