صحبت های سرمربی اردن بعد از تاریخ سازی بزرگ

صحبت های سرمربی اردن بعد از تاریخ سازی بزرگ

به گزارش خبرگزاری مجله gcorg؛ حسین عموطه پس از صعود اردن به فینال جام ملت های آسیا، اظهار داشت: به همه تبریک می گویم. به هر کسی که امروز در این پیروزی نقش داشت، خصوصا بازیکنان تبریک می گویم. آنها نمایشی قهرمانانه داشتند. شاید از الان وارد فاز جدید فوتبال شده ایم.

وی ادامه داد: در ابتدای جام از سختی های مختلفی صحبت کردم اما ما عالی بودیم. با وجود این موفقیت، به زیرساخت، افزایش سطح بازیکنان و همچنین کار روی تیم های پایه نیاز داریم. وقتی به ژاپن و کره نگاه می کنید، بازیکنان گرانقیمت را می بینید. حال باید ببینیم که چطور می توانیم بازیکنانی بسازیم که در لیگ های مطرح بازی کنند.

سرمربی تیم ملی اردن ادامه داد: بیرون از اینجا به خبرنگاری گفتم که کره جنوبی ایکس فاکتور داشت. بر اساس پنج بازی گذشته، کره هشت گل خورد و یازده گل زد. پس می دانستیم می توانیم گل بزنیم. می دانستیم می توانیم دست به ضد حمله بزنیم. در نیمه اول پنج موقعیت داشتیم. وقتی گل اول را زدیم، گل دوم هم آمد و توانستیم از نتیجه محافظت کنیم.

عموطه عنوان کرد: به عنوان مربی و بازیکن باید وظیفه مان را انجام بدهیم. همه چیز مهم است و حالا به فینال رسیده ایم. باید در سه روز به سرعت آماده شویم. انگیزه ما افزایش یافته و جزییات خاصی وجود دارد که باید بهتر شویم. با کره جنوبی در دور گروهی 2-2 مساوی کرده بودیم. به بازیکنانم گفتم که به حریف بیشتر از چیزی که نیاز است، احترام نگذارید.

وی درباره اینکه آیا انتظار این درخشش را داشت، گفت: هیچکس چنین چیزی را انتظار نداشت؛ خصوصا من! از مشکلات صحبت کردم. اینکه نتوانستیم خوب آماده شویم. حتی نتایج دوستانه مان خوب نبود. وقتی شما وارد زمین می شوید خیلی چیزها را مربی و هوادار را نمی تواند کنترل کند و در اختیار بازیکن است. مثل شانس های مشابهی که یک بار گل می شود و یک بار نمی شود. در نتیجه متغیرهای زیادی وجود دارد. همان طور که گفتم در بازی اول مقابل کره اشتباه هاتی داشتیم که امروز نداشتیم. نتیجه یک بازی بر اساس تلاش شما رقم می خورد.

او خطاب به مردم اردن گفت: وظیفه مان را انجام دادیم. در همه شرایط جدی بودیم. دستاورد امروز توسط همه کسب شد. همه افراد تیم، هواداران و مدیران در این نتیجه نقش داشتند. شاهزاده علی نقش روانشناس را در تیم ما داشت.

سرمربی تیم ملی اردن درباره عملکرد بازیکنان در تیم ملی هم عنوان کرد: همانطور که گفتم، مهم ترین چیزی که به بازیکنانم گفتم این بود که به کره جنوبی بیشتر از چیزی که باید احترام نگذارید. باید از حضور در زمین لذت ببریم، از هر ثانیه مان لذت ببریم. به شدت متمرکز هستیم. اینگونه به پیروزی رسیدیم.

عموطه تصریح کرد: قبول کردیم که بازی را قوی شروع کنیم. می دانستیم که باید از توانایی هایمان استفاده کنیم. می دانستیم که باید حواسمان به دفاع باشد؛ چرا که از کیفیت کره جنوبی آگاه بودیم. همزمان حواسمان به حمله و دفاع بود. کره جنوبی یک تیم فوق العاده است که با کلینزمن می توانست به فینال برسد اما ما شایسته بودیم.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صحبت های سرمربی اردن بعد از تاریخ سازی بزرگ" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صحبت های سرمربی اردن بعد از تاریخ سازی بزرگ"، کلیک کنید.