سرمربی تیم ملی جام جهانی و شیرجه پیرمرد 100 ساله!

ورزش ایران و جهان امروز با رخدادهای گوناگونی همراه بود که گزیده آن ها در این گزارش آمده است.

به گزارش مجله gcorg، پلانک یکی از موثرترین تمرینات برای سلامت کل بدن در نظر گرفته می شود. ما به شما می گوییم که چگونه آن را به درستی انجام دهید.

یکی از تمریناتی که افراد می توانند بدون تجهیزات خاصی در خانه انجام دهند تا به تناسب اندام بیشتری برسند، حرکت پلانک است که البته خیلی ها آن را به اشتباه انجام می دهند. در اینجا نحوه درست انجام دادن آن آورده شده است.

راز خودزنی تیم ملی در بازی با قطر چه بود

تیم ملی در شرایطی به بازی با قطر در نیمه نهایی جام ملت های آسیا پاگذاشت که به نظر با آنالیزی غلط و دست کم گرفتن توانایی حریف به میدان رفته بود.

تیم ملی فوتبال ایران چهارشنبه در شبی که می توانست به رویایی ترین شب 50 سال اخیر فوتبال ایران تبدیل شود، با نتیجه سه بر دو در دیدار نیمه نهایی جام ملت های آسیا – 2023 مقابل قطر شکست خورد تا از رسیدن به فینال و رویارویی با اردن باز بماند.

قلعه نویی، سرمربی تیم ملی تا جام جهانی

سخنگوی فدراسیون فوتبال اعلام کرد امیر قلعه نویی تا جام جهانی 2026 به کارش در تیم ملی فوتبال ایران ادامه خواهد داد.

احسان اصولی در گفتگو با سایت رسمی فدراسیون فوتبال مراتب تقدیر و تشکر مجدد رییس و هیات رییسه این فدراسیون را از آحاد ملت شریف ایران و هم میهنان در اقصی نقاط دنیا به ویژه ایرانیان مشوق تیم ملی که از روی سکوها بی وقفه و غیرتمندانه در طول این مسابقات تیم ملی را تشویق کردند و همچنین مسیولین و مقامات کشوری و لشگری که با حمایت های همه جانبه خود بار دیگر اتحاد و همبستگی ملی ایرانیان را به رخ جهانیان کشیدند، ابراز کرد.

قلعه نویی: قهرمان نشدیم اما تیم ملی بازخواهد گشت

سرمربی تیم ملی فوتبال وعده داد این تیم به زودی بازخواهد گشت. امیر قلعه نویی پس از شکست تیم ملی مقابل قطر و حذف از جام ملت های آسیا در پستی اینستاگرامی نوشت:

«حق مان بود که امروز برای فینال آماده می شدیم اما دست ما به جام نرسید و آن بخشی که از بخت و اقبال جداست بر گردن من است. امیدوارم عذرخواهی من را بپذیرید.

وزیر ورزش: توقع ما از تیم ملی فوتبال خیلی بیشتر بود/ حق پخش تلویزیونی بیش از اینهاست

وزیر ورزش و جوانان گفت انتظارش از تیم ملی در جام ملت های آسیا خیلی بیشتر از اینها بود؛ هر چند هر چند بچه ها انصافا تلاش خود را کردند اما در ورزش بعضی اوقات اتفاقاتی می افتد که مشخص نیست چه نتیجه ای به دست می آید. توقعات ما خیلی بیشتر بود و من به سهم خودم از تک تک بچه ها و کادر فنی تشکر می کنم.

کیومرث هاشمی در حاشیه رقابت های بین المللی کشتی پهلوانی در تبریز درباره وضعیت چمن ورزشگاه یادگار امام تبریز گفت: قرار شد یک تیم تخصصی در این باره نظرش را به ما اعلام کند تا ما درباره رسیدگی به وضعیت چمن بهترین تصمیم را اتخاذ کنیم.

فهرست تیم ملی بسکتبال اعلام شد

هاکان دمیر نام 17 بازیکن را برای حضور در اردوی تیم ملی بسکتبال اعلام کرد.

به گزارش مجله gcorg، فهرست 17 نفره تیم ملی بسکتبال ایران برای حضور در پنجره نخست انتخابی کاپ آسیا 2025 عربستان اعلام شد تا ملی پوشان تمرینات خود را بعد از برگزاری هفته نوزدهم لیگ آغاز کنند. اردوی تیم ملی بسکتبال ایران از چهارشنبه 25 بهمن به میزبانی سالن آزادی تهران آغاز خواهد شد.

تمدید قرارداد هکتور کوپر با سوریه

فدراسیون فوتبال سوریه با هکتور کوپر تمدید کرد.

به گزارش مجله gcorg و به نقل از استار، فدراسیون فوتبال سوریه قرارداد خود را با هکتور کوپر سرمربی تیم ملی این کشور تمدید کرد. قرارداد جدید تا پایان مسابقات مقدماتی جام جهانی 2026 در منطقه آسیا اعتبار دارد. کوپر اولین بار در فوریه سال گذشته با سوریه قرارداد امضا کرد. این سرمربی آرژانتینی با این تیم به یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا رسید که در این مرحله در ضربات پنالتی مغلوب ایران شد.  

شیرجه اسطوره 100 ساله ایرانی در مسابقات قهرمانی جهان عکس

تقی عسگری، اسطوره شیرجه ایران به عنوان سفیر ورزش فدراسیون ورزش های آبی جهان در مسابقات قهرمانی جهان شیرجه افتخاری به آب زد و مدال طلا کسب کرد.

به گزارش مجله gcorg، تقی عسگری، اسطوره شیرجه ایران که نزدیک به 100 سال سن دارد در حضور حسین المسلم، رییس فدراسیون ورزش های آبی جهان به صورت افتخاری به آب شیرجه زد و مدال طلا کسب کرد.  

پایان خبر مجله gcorg

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرمربی تیم ملی جام جهانی و شیرجه پیرمرد 100 ساله!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرمربی تیم ملی جام جهانی و شیرجه پیرمرد 100 ساله!"، کلیک کنید.