دروازه‌بان پرسپولیس: دلم نیامد فسخ کنم/گفتند فردا باشگاه باشم

دروازه‌بان پرسپولیس: دلم نیامد فسخ کنم/گفتند فردا باشگاه باشم

به گزارش خبرگزاری مجله gcorg؛ احمد گوهری پس از یک سال و نیم بازی برای پرسپولیس، فصل قبل به‌عنوان بازیکن قرضی برای آلومینیوم اراک به میدان رفت و شرایط خوبی همراه با این تیم داشت، اما شرایط بازگشتش به جمع سرخ پوشان فراهم نیست و به همین دلیل به زودی قراردادش فسخ می‌شود.

احمد گوهری در خصوص وضعیت همکاری‌اش با پرسپولیس به ورزش سه گفت: من پس از پایان فصل و به دلیل اینکه حضور قرضی‌ام در آلومینیوم اراک تمام شده بود، دوباره بازیکن پرسپولیس محسوب می‌شدم و حتی با وجود شرایط لازم برای فسخ قراردادم، این کار را انجام ندادم.

او در خصوص اینکه دلیل عدم فسخ قراردادش با پرسپولیس طی روزهای گذشته چه بود، ابراز کرد: من مدت‌ها شرایط فسخ قرارداد یک طرفه با پرسپولیس را داشتم و هیچ مشکلی برای انجام این کار وجود نداشت. حتی دو بار هم به سازمان لیگ رفتم، اما دلم نیامد که قراردادم را فسخ کنم و می‌خواستم در فضایی دوستانه این کار صورت بگیرد و هواداران را ناراحت نکنم.

این دروازه‌بان یادآور شد: هواداران پرسپولیس در دو سال و نیم گذشته و به ویژه روزهای اخیر لطف و محبت زیادی به من داشتند و بنده را شرمنده کردند. من هم وقتی دیدم پرسپولیس فعلا بدون دروازه‌بان است، قراردادم را فسخ نکردم و این موضوع را به باشگاه هم گفتم ولی امروز با من تماس گرفتند و برای فسخ قرارداد اعلام آمادگی نمودند!

گوهری در واکنش به اینکه خودش در اینستاگرام از پرسپولیس خداحافظی کرده ولی مسئولان این باشگاه گفته‌اند فعلا فسخ قرارداد صورت نگرفته، گفت: بله، کاملا این موضوع درست است و بنده هم اشاره کردم که گفته‌اند فردا این اتفاق می‌افتد.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دروازه‌بان پرسپولیس: دلم نیامد فسخ کنم/گفتند فردا باشگاه باشم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دروازه‌بان پرسپولیس: دلم نیامد فسخ کنم/گفتند فردا باشگاه باشم"، کلیک کنید.