خاطیان اردکان نقره داغ شدند – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مجله gcorg، در یکی از دیدارهای هفته بیستم لیگ برتر والیبال، تیم های ایفاسرام اردکان و چادرملو اردکان به مصاف هم رفتند که در پایان پنج ست، ایفاسرام سه بر دو به پیروزی رسید.

پایان این دیدار به جنجال و حاشیه کشیده شد. در پایان بازی، تعدادی از بازیکنان، عوامل مسابقه و تماشاگران داخل زمین با هم درگیر شده اند و مشخص نیست دلیل این اتفاق چه بوده است.

بلافاصله بعد از پایان بازی، با اعلام سازمان لیگ والیبال، سجاد جلوداریان و بهمن جهاندیده بازیکنان تیم چادرملو اردکان تا اطلاع ثانوی از حضور در تمامی مسابقات محروم شدند و برگزاری جلسه فوق العاده کمیته انضباطی در دستور کار قرار گرفت.

صبح امروز جلسه کمیته انضباطی فدراسیون والیبال با حضور عباسعلی میرحسینی سرمربی تیم ایفاسرام و سجاد جلوداریان و بهمن جهاندیده بازیکنان چادرملو به همراه سرپرستان هر دو تیم و مدیرعاملان این دو باشگاه برگزار شد.

با اعلام فدراسیون والیبال، جلسه فوق العاده کمیته انضباطی خارج از برنامه عادی برای بررسی حواشی این مسابقه و برخورد جدی با عاملان و خاطیان با حضور وحید مرادی سرپرست فدراسیون والیبال با حضور تمامی اعضا برگزار شد و آرای زیر برای خاطیان این مسابقه اعلام شد:

«آرای کمیته انضباطی»

جلسه کمیته انضباطی فدراسیون والیبال با حضور اعضا به تاریخ 23 بهمن 1402 در وقت مقرر به منظور رسیدگی و اتخاذ تصمیم نسبت به حواشی دیدار مورخ 16 بهمن 1402 بین تیم های والیبال چادرملو و ایفاسرام اردکان از مسابقات لیگ برتر والیبال سال 1402 تشکیل شد.

از باشگاه چادرملو علی عطایی، مهدی کبیری پور، بهمن جهاندیده و سجاد جلوداریان با عنوان مدیرعامل، سرپرست و بازیکنان در جلسه حاضر بودند و از باشگاه ایفاسرام به رغم دعوت قبلی فقط عباسعلی میرحسینی سرمربی تیم در جلسه حضور داشت.

در ابتدا گزارش ناظر مسابقه که حکایت از ابراز خوشحالی میرحسینی از نتیجه بازی پس از پایان بازی و درگیری بین برخی تماشاگرها و بازیکنان داشت، قرایت گردید. در ادامه حاضرین به شرح عملکرد خود پرداختند که برخی از ایشان ضمن پذیرش رفتار غیر متعارف و غیر قابل دفاع خود مطالبی را بیان داشتند. پس از آن حاضرین به پرسش های اعضای کمیته انضباطی پاسخ دادند. سپس اعضای کمیته انضباطی بر لزوم تمرکز و خویشتن داری تاکید ورزیده و دیدگاه خود را مطرح کردند. مشروح مذاکرات به شرح مبسوط در صورتجلسه کمیته انضباطی مضبوط است.

در خاتمه فیلم درگیری مسابقه مورد بازبینی اعضا قرار گرفت. با اعلام ختم رسیدگی، کمیته انضباطی پس از مشورت با اعضا با استناد به ماده 3 و بندهای 1و2و3 ماده 4 آیین نامه انضباطی به شرح زیر اتخاذ تصمیم کرد.

الف) باشگاه چادرملو

1- به لحاظ میزبانی و تاکید براینکه باشگاه میزبان مسیول حفظ نظم و امنیت سالن مسابقه است، باشگاه چادرملو به دو جلسه محرومیت از حضور تماشاگر در بازی خانگی و مبلغ پانصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم گردید.

2- مهدی کبیری پور سرپرست تیم والیبال چادرملو به لحاظ برخورد فیزیکی با تماشاگر به یک جلسه محرومیت از حضور در سالن مسابقه محکوم گردید.

3- سجاد جلوداریان بازیکن، به لحاظ برخورد فیزیکی و درگیری با اعضای تیم مقابل تا پایان مسابقات لیگ برتر فصل 1402 از شرکت در مسابقات محروم و مبلغ پانصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم گردید.

4- مهرداد بابایی بازیکن، نظر به درگیری و برخورد فیزیکی با اعضای تیم مقابل و یکی از اعضای تیم خود به چهار جلسه محرومیت از شرکت در مسابقات و سیصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم گردید.

5- بهمن جهاندیده به علت برخورد غیر متعارف و سابقه قبلی در کمیته انضباطی به دو جلسه محرومیت از حضور در مسابقات که تا پایان فصل 1402 به حالت تعلیق در می آید، محکوم گردید.

ب) باشگاه ایفاسرام

1- به لحاظ ورود برخی تماشاگرهای منتسب به باشگاه ایفاسرام که با سرپرست و برخی اعضای تیم چادرملو درگیری ایجاد کرده اند، باشگاه ایفاسرام به یک جلسه محرومیت از حضور تماشاگر در بازی خانگی و سیصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم گردید.

2- عباسعلی میرحسینی سرمربی ایفاسرام به لحاظ بروز رفتار هیجانی که تا حدودی فضای سالن مسابقه را تحت تاثیر قرار داده است، به یک جلسه محرومیت از حضور در مسابقه محکوم گردید.

3- حسین تهام پور به لحاظ برخورد فیزیکی با اعضای تیم مقابل تا پایان دور برگشت از حضور در سالن مسابقه محروم گردید.

4- محمد مهدی قانع تدارکات باشگاه به لحاظ شرکت در درگیری به دو جلسه محرومیت از حضور در سالن که تا پایان مسابقات لیگ سال 1402 به حالت تعلیق در می آید، محکوم گردید.

رای صادره در بندهای 2و5 قسمت الف وبندهای 2و4 قسمت ب قطعی و در سایر بندهای قسمت الف و ب در فرجه قانونی قابل تجدید نظرخواهی است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خاطیان اردکان نقره داغ شدند – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خاطیان اردکان نقره داغ شدند – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.