حمله تند فدراسیون به شرکت تجهیز: بااین فرمان VARدچار مشکل جدی است – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان

حمله تند فدراسیون به شرکت تجهیز: بااین فرمان VARدچار مشکل جدی است - خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مجله gcorg و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، علی تارقلی زاده، رییس روابط بین الملل فدراسیون با اشاره به مسیر طی شده جهت خرید تجهیزات مرتبط با کمک داور ویدیویی برای بهره مندی از آنها در فصل آتی لیگ برتر عنوان کرد: دوستان مطلع هستند که اساسا کمتر علاقه ای به مصاحبه دارم اما اینجا ناگزیرم حرف های مهمی را آن هم جهت استحضار افکار عمومی با مردم عزیز و رسانه های گروهی در میان بگذارم. در حالی که وزارت ورزش و جوانان برای رسیدن VAR به ایران همه توانش را گذاشته، رییس فدراسیون فوتبال اعتبارش را وسط گذاشته و حتی دکتر مخبر نامه ها و دستورات لازم را داده ،اما متاسفانه شرکت تجهیز 7 ماه است که در این زمینه بدقولی کرده است.

وی ادامه داد: تا به امروز برای تخصیص بودجه ای که دقیقا برای این امر در اختیار شرکت تجهیز است، ده ها جلسه برگزار کرده ایم اما ریالی از این بودجه به فدراسیون فوتبال نرسیده و در تازه ترین بهانه، این شرکت اسم صدا و سیما را وسط آورده است. در حالی که رسانه ملی و مدیرانش تا به امروز کمال همکاری را با فدراسیون داشته و هیچ مشکلی با ورود تجهیزات ندارند و اساسا خودشان هم مشوق فدراسیون برای تحقق این امر هستند.

تارقلی زاده خاطرنشان کرد:عزیران! آقایان بزرگوار در شرکت تجهیز! بودجه خرید تجهیزات مربوط به VAR در حساب شماست. معاون رییس جمهور امضا کرده است. وزیر محکم ایستاده و دستور داده است. رییس فدراسیون فوتبال همه تمهیدات را اندیشیده است. دلیل این اتفاقات چیست؟ من اینجا به هواداران فوتبال می گویم با این دست فرمان به رغم همه تلاش های صورت گرفته و با توجه به همه تاکیدهای آقای تاج در جهت تسریع در ورود VAR به کشورمان،این فرایند برای فصل آتی دچار مشکلات جدی و اختلال خواهد شد. بیان این چند سطر برای این بود که همه بدانند فدراسیون در چه وضعیتی در حال کار است و امیدوارم دوستان به فکر باشند و اجازه بدهند مسیر پیش بینی شده فدراسیون به درستی طی شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حمله تند فدراسیون به شرکت تجهیز: بااین فرمان VARدچار مشکل جدی است – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حمله تند فدراسیون به شرکت تجهیز: بااین فرمان VARدچار مشکل جدی است – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.