مدیران فعلی استقلال را با اسنپ پس بفرستید!

مدیران فعلی استقلال را با اسنپ پس بفرستید!

به گزارش خبرگزاری مجله gcorg؛ سید حجت کریمی – مدیرعامل و عضو هییت مدیره پیشین باشگاه استقلال – درباره موضوع واگذاری باشگاه استقلال به شرکت پتروشیمی خلیج فارس حرف های جالبی می زند.

در گزارش خبرورزشی آمده است: از شنیدن این خبر خیلی خوشحال شدم و امیدوارم از این لحظه به بعد باشگاه استقلال با پشتوانه مردمی و هواداران میلیونی اش کمترین دغدغه را از بابت مسایل مالی داشته باشند و به شکل کاملاً حرفه ای در ادامه رقابت های این فصل و فصل آینده حضور پیدا کند.

مدیران فعلی را برای آورنده شان پس بفرستید

وی افزود: ضمن تبریک به خریداران سهام باشگاه استقلال توصیه می کنم حتماً در تغییر هییت مدیره مستقر، زمان را از دست ندهند و همه این افراد را با یک اسنپ به دم خانه آقای قربان زاده بفرستند و همان جا پیاده کنند. چون کارنامه آنها در این ماه ها مشخص می کند که هیچ اتفاق مثبتی در استقلال رخ نداده است.

یک مدیر در باشگاه کار می کرد که به همین علت بیرونش کردند

عضو پیشین هییت مدیره باشگاه استقلال گفت: متاسفانه در هییت مدیره ای که هیچکس در آن کاری انجام نمی داد، یک نفر کار می کرد که اتفاقاً به همان دلیل که چون کار می کرد او را کنار گذاشتند. اسمش را هم می گویم، او علیرضا خانی بود که انصافاً در طول مدت زمانی که من در باشگاه حضور داشتم اهل حلال و حرام بود و ریز مسایل و اعداد و ارقام ورودی و خروجی باشگاه را از زیر ذره بین رد می کرد ولی در نهایت تحملش نکردند.

موافق عزل نکونام حالا حامی اش شده است!

کریمی ادامه داد: به عزیزانی که از این پس می خواهند استقلال را اداره کنند پیشنهاد می کنم افرادی را بیاورند که هدفشان از بودن در هیات مدیره گرفتن بلیت بازی و پیراهن تیم نباشد. جالب است که یکی از همین افراد تا دیروز نامه عزل جواد نکونام را امضا می زد و حالا حامی اش شده و می گوید او تا سه سال دیگر هم قرارداد دارد.

در کدام دوره مدیراستقلال حقوق 60 میلیونی گرفته؟

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال همچنین در واکنش به موضوع مطرح شده درباره انتشار دریافتی های یکی از مدیران پیشین باشگاه خاطرنشان کرد: تا جایی که می دانم پیش از این هییت مدیره باشگاه حقوقی دریافت نمی کردند و این هم در نوع خودش جالب است که حالا اعضای هییت مدیره ماهی 60 میلیون تومان حقوق دریافت می کنند. خیلی جالب است که بعضی از همین آقایان حتی یک بار هم در جلسات هییت مدیره حضور پیدا نکرده اند.

امیدورام استقلال قربانی کارشکنی آقایان نشود

کریمی در پایان گفت: روزهای حساس و مهمی در پیش روی استقلال است تیمی که تا اینجا توانسته با وجود همه مشکلات هوادارانش را راضی نگه دارد حیف است که در پایان این مسیر پرتلاطون به خاطر زیاده خواهی های عده ای و یا کارشکنی های گروهی دیگر نتواند دل میلیون ها هوادار را شاد کند و یکی جام دیگر به کلکسیون جام های باشگاه بی افزاید.

251 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مدیران فعلی استقلال را با اسنپ پس بفرستید!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مدیران فعلی استقلال را با اسنپ پس بفرستید!"، کلیک کنید.