متنی که پدر رضا داودنژاد منتشر کرد

متنی که پدر رضا داودنژاد منتشر کرد

آفتاب نیوز :

این کارگردان سینما در متنی کوتاه چند روز پس از درگذشت رضا داودنژاد نوشت: «همه از او هستیم و به او باز می گردیم. از همدردی ها، همدلی ها، تسلیت ها، تماس ها، پیام ها و مشارکت در سوگواری های دلسوختگان عزیز رضای دلبندم، قلبا ممنونم و تشکر می کنم. غیر تسلیم و رضا کو چاره ای؟»

رضا داودنژاد بازیگر سینما و تلویزیون که از چندماه قبل در پی عفونت خونی در بیمارستان بستری بود، سیزدهم فروردین ماه از دنیا رفت. رضا داودنژاد که متولد اردیبهشت سال 1359 بود، سال 1391 عمل پیوند کبد انجام داد و پس از آن با بهبود شرایط جسمی فعالیت های هنری خود را از سر گرفت.

او در طول سال های کاری خود در فیلم های متعددی همچون «مصایب شیرین»، «کلاس هنرپیشگی»، «هوو»، «بچه های بد»، «لامینور»، «هشت پا» و «بیرو» بازی کرده بود که بخشی از آن ها فیلم های پدرش علیرضا داودنژاد بود.

علیرضا داودنژاد آخرین همکاری اش با پسرش رضا (داودنژاد) «مصایب شیرین 2» است که هنوز رنگ پرده ندیده است، فیلمی که در سال 98 مجوز نمایش گرفت، اما هنوز شرایط اکرانش فراهم نشده است.

رضا داودنژاد، ترلان پروانه، مونا داودنژاد، زهرا داودنژاد، علی داودنژاد، همایون کاظمی، سارا لوییز کاظمی و با حضور محمدرضا داودنژاد، بازیگران «مصایب شیرین2» هستند.

این فیلم 20 سال پس از «مصایب شیرین» ساخته شده و در در خلاصه داستانش آمده است: «دختری برای تولد 18 سالگی خود، پدر و مادر را به جایی ناآشنا دعوت می کند. پدر و مادر برای رسیدن به آنجا سفری را از منچستر به لندن آغاز می کنند. در این سفر آن ها زندگی گذشته خود را مرور می کنند تا به آنچه موجب فاصله گرفتن فرزند از آن ها و برگزاری جداگانه جشن تولد شده پی ببرند.»

فیلم مصایب شیرین 2 در انگلستان ساخته شده است و در آن به موقعیت جوانان دو تابعیتی هم می پردازد که علاقه مند سفر به ایران و احتمالا فعالیت در وطن هستند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "متنی که پدر رضا داودنژاد منتشر کرد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "متنی که پدر رضا داودنژاد منتشر کرد"، کلیک کنید.