صعود مس رفسنجان به فینال/آلومینیوم در خانه مات شد – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان

صعود مس رفسنجان به فینال/آلومینیوم در خانه مات شد - خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مجله gcorg، دیدار تیم های فوتبال آلومینیوم اراک و مس رفسنجان از ساعت 20 شامگاه امروز در نیمه نهایی جام حذفی فوتبال کشور برگزار شد.

این دیدار با تساوی یک – یک در پایان 120 دقیقه همراه بود اما این مس بود که در ضربات پنالتی موفق به کسب پیروزی 4 بر 2 و صعود به فینال جام حذفی شد.

منتظر محمد (14) برای مس و ابوالفضل قنبری (65) برای آلومینیوم گلزنی کردند.

ترکیب آلومینیوم اراک

احمد گوهری، امیر نوری، مهران موسوی، بهروز نوروزی فرد، عارف حاجی عیدی، میلاد بدرقه، محمد مهدی لطفی، بهرام گودرزی، مهدی لیموچی.

ترکیب مس رفسنجان

داود نوشی صوفیانی، محمدنژاد مهدی، رامتین سلیمان زاده، میثم تیموری، حسن جعفری، جلال علی محمدی، منتظر محمد، فرشید باقری، محمدمهدی محبی، سعید واسعی، سجاد شهباززاده.

اشتباه احمد گوهری دروازه بان آلومینیوم در دفع توپ باعث شد تا منتظر محمد با توپ ربایی و شوت سرکش به سمت چارچوب دروازه میزبان گل برتری را به ثمر برساند.

اشتباه فردی در دفاع هر دو تیم باعث شد تا آنها در همان نیمه اول بارها موقعیت گل داشته باشند اما تبدیل به گل نشد تا نیمه اول با همان یک گل به ثمر برساند.

در نیمه دوم مهدی لیموچی با حرکت فردی و پاس خوبش ابوالفضل قنبری را صاحب توپ کرد تا اولین ضربه ای که به پای این بازیکن تعویضی خورد منجر به گل تساوی آلومینیوم در اراک شود.

همین نتیجه در 90 دقیقه باقی ماند تا کار به وقت های اضافی کشیده شود. میزبان در 15 دقیقه های قانونی فشار مضاعفی روی دروازه مس وارد کرد اما نوشی صوفیانی مانع از بازشدن دوباره دروازه اش شد تا کار به ضیافت پنالتی ها کشیده شود.

در ضربات پنالتی آلومینیوم دو بار از باز کردن دروازه حریف باز ماند تا مس رفسنجان به فینال جام حذفی برای نخستین بار صعود کنند و رقیب سپاهان در فینال شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صعود مس رفسنجان به فینال/آلومینیوم در خانه مات شد – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صعود مس رفسنجان به فینال/آلومینیوم در خانه مات شد – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.