خرم آباد میزبان مهمانی سه کیلومتری «غدیر»/ برپایی 120 موکب و غرفه – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان

خرم آباد میزبان مهمانی سه کیلومتری «غدیر»/ برپایی 120 موکب و غرفه - خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان

خبرگزاری مجله gcorg – گروه استان ها: جشن میهمانی بزرگ عید غدیر، برای دومین سال متوالی، روز سه شنبه پنجم تیرماه، از ساعت چهار عصر تا 22 شب، با حضور مواکب، هییت ها، کانون ها، موسسات خیریه و نیکوکاری، جامعه قرآنی، ستایشگران اهل بیت (ع)، اصناف و بازاریان، مجموعه های فرهنگی و هنری، گروه های جهادی، تیم های ورزشی، اقشار بسیج، گروه های مردمی و خانوادگی، در بلوار شورا، مزین شده به نام شهید «سید نورخدا موسوی» برگزار خواهد شد.

خرم آباد برای دومین سال پیاپی میزبان مهمانی بزرگ غدیر

مسلم رضایی دبیر ستاد مردمی میهمانی عید غدیر خرم آباد دراین رابطه با اشاره به شهادت آیت الله رییسی و شهدای خدمت، اظهار داشت: وقوع این حادثه تلخ و ناگوار، با تمام سختی ها و تلخ کامی هایی که برای ملت شریف و مردم متدین خرم آباد داشت، خللی در برگزاری دومین جشن میهمانی بزرگ عید غدیر نداشته و علاوه بر اینکه، فرصتی برای ابراز ارادت به ساحت مقدس حضرت امیرالمومنین علی (ع) و تجدید عهد و میثاق با ولایت و امامت هست، باعث شورآفرینی در انتخابات ریاست جمهوری آتی خواهد شد.

وی با بیان اینکه در این جشن پذیرایی، اطعام، برنامه های فرهنگی، مذهبی، حجاب و عفاف، مدیحه سرایی، جشن، نورافشانی، مسابقات فرهنگی، مسابقات خانوادگی را خواهیم داشت، عنوان کرد: در جشن سه کیلومتری غدیر یک روز مفرح توام با بحث جهاد تبیین و در کنار آن شورآفرینی انتخابات ریاست جمهوری برای مردم تدارک دیده شده است.

برپایی 120 غرفه و موکب

دبیر ستاد مردمی میهمانی عید غدیر خرم آباد، افزود: سال گذشته در جشن سه کیلومتری غدیر بیش از 120 غرفه و موکب برپا شد و برای امسال نیز تاکنون مجموعه های مختلفی از قبیل گروه های جهادی، هییات مذهبی، موسسات خیریه، اصناف و بازاریان برای خدمت رسانی اعلام آمادگی کرده اند.

رضایی، گفت: از همه مجموعه های مردمی، دانش آموزان، دانشجویان و اقشار مختلف دعوت می کنیم تا در این جشن بزرگ حضور پیدا کنند همچنین از همه اقشار و گروه های مردمی که به هر عنوانی می توانند در این جشن خدمتی ارایه دهند دعوت شده تا به عاشقان حضرت امیرالمومنین (ع) خدمت کنند.

وی گفت: افرادی که قصد خدمت رسانی در این جشن بزرگ را دارند می توانند به اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خرم آباد مراجعه کنند.

برپایی 12 غرفه ویژه بانوان

حجت الاسلام دریکوند مسیول کمیته هییت های مذهبی از اعلام آمادگی تعداد 40 هییت مذهبی برای ایجاد غرفه در جشن میهمانی بزرگ عید غدیر خبر داد.

محمدپور مسیول کمیته بانوان نیز از اعلام حضور 12 غرفه ویژه بانوان با محوریت حجاب و عفاف، خانواده، ترویج فرهنگ فرزندآوری، خیاطی در این جشن خبر داد.

اردشیر قاسمی مسیول کمیته امنیتی و انتظامی، از مصوبات جلسه با فرماندهی پلیس راهور در خصوص محدودیت های ترافیکی و اطلاع رسانی عمومی و برنامه ریزی جلسه با فرماندهی انتظامی شهرستان خبر داد،

محمدحسن موسیوند مسیول کمیته کارگری، از اطلاع رسانی به جامعه کارگری، پیگیری جلسه با برخی کارخانه های راه اندازی شده و همچنین ایجاد موکب شهدای کارگر در حاشیه برگزاری این جشن خبر داد.

ایجاد زیرساخت ها برای برپایی موکب ها

غلامرضا چنگیزیان مسیول کمیته مداحان و ستایشگران اهل بیت (ع) از آمادگی 50 نفر از مداحان و ستایشگران اهل بیت (ع) برای مدیحه سرای در مواکب خبر داد.

یوسفیان مسیول کمیته آب و برق، از پیگیری و برگزاری جلسات با شرکت توزیع برق و شرکت آب و فاضلاب برای رفع مشکلات حوزه زیر ساختی آب و برق مواکب و جشن عید غدیر خبر داد.

کرم مرادی نماینده ستاد عتبات عالیات نیز از اطلاع رسانی به مواکب حسینی (ع) و اعلام آمادگی 20 موکب برای حضور در این مراسم خبر داد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خرم آباد میزبان مهمانی سه کیلومتری «غدیر»/ برپایی 120 موکب و غرفه – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خرم آباد میزبان مهمانی سه کیلومتری «غدیر»/ برپایی 120 موکب و غرفه – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.